Online reservation

Arrival:
20 Kwi
2018
Departure:
21 Kwi
2018
from as little as 155zł/night
Check availability

Weekend Boże Ciało

Przypadające w połowie czerwca Boże Ciało to drugi najdłuższy weekend w tym roku, a przy tym doskonały moment aby przestawić się na tryb wakacyjny. Dni są dłuższe niż noce, słońce grzeje coraz mocniej, a perspektywa letniej beztroski jest niemal na wyciągnięcie ręki. Decydując się na wizytę w Hotelu Wersal w Zakopanem, będą Państwo mieli pewność, że ten czas będzie niezapomniany. Przygotowaliśmy wyjątkową ofertę, która nie tylko pozwoli w pełni się zrelaksować, ale też rozsmakować w wybornej kuchni regionalnej! Oto kilka z naszych propozycji:

Góralskie Powitanie
14 czerwca

Długi weekend zaczynamy ze smakiem. Na powitanie Szef Kuchni Restauracji Wersal przygotuje wyśmienite menu degustacyjne, oparte na podhalańskich specjałach oraz swoich autorskich recepturach. Będziemy je serwować w eleganckich wnętrzach hotelowej restauracji, w godz. 17.00 - 21.00.


Live cooking
15 - 17 czerwca

Od czwartku do soboty każdy, kto w godzinach 18.00 - 20.30 odwiedzi Restaurację Wersal będzie mógł na własne oczy zobaczyć kunszt naszych kucharzy. W ramach pokazu live cooking towarzyszącego bogatemu bufetowi obiadowemu, przygotują wybraną pozycję z menu i zaserwują ją prosto na Państwa talerze. Koszt bufetu to 40 zł od osoby.  W tym czasie będzie obowiązywało także menu a la carte. Jako dopełnienie doskonałych potraw przygotowanych przez Szefa Kuchni, specjalistę kuchni regionalnej Wojciecha Michniaka nasza obsługa zaproponuje Państwu selekcję najlepszych win oraz innych trunków.


Lunch inaczej: Góralski Kociołek
15 - 18 czerwca

Na tych z Państwa, którzy zgłodnieją nieco wcześniej w hotelowym klubie od południa do godz. 14.00 będzie czekał gorący kociołek góralski. To nasza autorska alternatywa dla lunchu, oparta na lokalnych składnikach i recepturach. Atrakcyjna jest też jego cena: za jedyne 12 zł można się najeść do syta, nie liczymy bowiem ilości dokładek!


Wieczór z muzyką góralską
17 czerwca

Długi weekend w Zakopanem? Tylko przy góralskiej muzyce! W sobotę 17 czerwca zapraszamy do Restauracji i Klubu Wersal, gdzie w godz. 18.00 – 20.30 Gościom przygrywał będzie zespół regionalny. Wieczór pełen skocznych nut, znakomitych trunków i pysznego jedzenia to idealne zwieńczenie kilkudniowego relaksu!


Moc atrakcji w Zakopanem!

Apetytu na smakowite wieczory w naszej restauracji mogą Państwo nabierać podczas licznych atrakcji, których nie brakuje w samym Zakopanem i na całym Podtatrzu. Teatr Witkacego gra co wieczór, w galeriach i muzeach czekają liczne wernisaże i wystawy, w klubach i kawiarniach zapowiadają się koncerty zespołów znanych i lubianych. Krupówki tętnią życiem, tatrzańskie szlaki zachęcają bajecznymi widokami,a baseny geotermalne inaugurują sezon wakacyjny. Decydując się na pobyt w Hotelu Wersal będą Państwo mieli na wyciągnięcie ręki wszystko to i o wiele więcej!

Sign up for the newsletter

Leave us your e-mail address, you will be able to get the latest information about our best deals and offers.

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings.

OK, close